Fitness Klub & SPA

Na pierwszym piętrze Centrum Konferencyjno - Hotelowego SOBOTEL znajduje się profesjonalnie wyposażony fitness klub ze sprzętem renomowanej firmy Life Fitness, a także nowoczesne SPA. W SOBOTEL SPA posiadamy saunę suchą, a także saunarium ziołowe o podwyższonej wilgotności powietrza. Sauny w naszym SPA są oświetlane za pomocą oświetlenia onyxowego, a dwa razy dziennie są w nich prowadzone ceremonie zapachowe. Sauny rozluźniają fizycznie i psychicznie, zmieniają nastrój, zwiększają wydolność organizmu i oczyszczają organizm z zalegających w nim toksyn. Dają poczucie relaksu i są formą rekreacji, wraz z potem z ciała wypływa stres i znikają napięcia mięśni. Wzmacniają organizm i poprawiają jego wydolność. Dla polepszenia efektu pocenia się zalecany jest ciepły prysznic przed wejściem do sauny, wycieranie potu ręcznikiem, picie dużej ilości wody i chłodzenie ciała zimnymi prysznicami pomiędzy seansami.

 
W naszym SPA posiadamy również 7-osobowy mini basen z hydromasażem renomowanej firmy Hotspring znajdujący się pod gwieździstym niebem, który zapewnia jedność ciepła, ozonoterapię, koloroterapię, muzykoterapię i oczywiście profesjonalny masaż. Ciepła woda w basenie wzmaga krążenie krwi i stymuluje wydzielanie endorfin pobudzając naturalne odczucie błogości. Lekkość jaką daje woda znosi ciśnienie w stawach i mięśniach. Masaż poprzez rytmiczny nacisk ukierunkowanej przez dysze wody, uwalnia napięcie, co z kolei przyśpiesza wszelkie naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne zachodzące w naszym ciele.

NOWOŚĆ W HOTELU SOBOTEL

Już na wejściu do hotelu czekają na Państwa dwa najwyższej klasy fotele masujące. 
 
Fotel zapewnia rozbudowany masaż pleców następującymi technikami: wałkowanie, ostukiwanie, ostukiwanie częściowe, ugniatanie i ugniatanie z ostukiwaniem. Dodatkowo w trakcie masażu zmieniają się prędkości wykonywania masaży (5 poziomów) oraz szerokość wykonywania masażu ostukującego i wałkującego (3 poziomy).

Zakres masażu całych pleców to około 465 mm, a programów na partie około 100 mm. Dodatkowo automatycznie uruchamia się program na uda, pośladki oraz łydki.

Galeria zdjęć