Strona główna Oferta - Fitness Klub & SPA
Oferta - Fitness Klub & SPA
Na pierwszym piętrze Centrum Konferencyjno - Hotelowego SOBOTEL znajduje się profesjonalnie wyposażony fitness klub ze sprzętem renomowanej firmy Life Fitness, a także nowoczesne SPA.

ZAPRASZAMY NA CEREMONIE ZAPACHOWE W NASZYCH SAUNACH!!!

Dzień Zapach
Poniedziałek Zielona herbata
Wtorek Pomarańcza
Środa Mentol
Czwartek Świerk
Piątek Bambus
Sobota Kosodrzewina i zioła alpejskie
Niedziela Grejfrut i drzewo sandałowe


W SOBOTEL SPA posiadamy saunę suchą, a także saunarium ziołowe o podwyższonej wilgotności powietrza. Sauny w naszym SPA są oświetlane za pomocą oświetlenia onyxowego, a dwa razy dziennie są w nich prowadzone ceremonie zapachowe. Sauny rozluźniają fizycznie i psychicznie, zmieniają nastrój, zwiększają wydolność organizmu i oczyszczają organizm z zalegających w nim toksyn. Dają poczucie relaksu i są formą rekreacji, wraz z potem z ciała wypływa stres i znikają napięcia mięśni. Wzmacniają organizm i poprawiają jego wydolność. Dla polepszenia efektu pocenia się zalecany jest ciepły prysznic przed wejściem do sauny, wycieranie potu ręcznikiem, picie dużej ilości wody i chłodzenie ciała zimnymi prysznicami pomiędzy seansami.

W naszym SPA posiadamy również 7-osobowy mini basen z hydromasażem renomowanej firmy Hotspring znajdujący się pod gwieździstym niebem, który zapewnia jedność ciepła, ozonoterapię, koloroterapię, muzykoterapię i oczywiście profesjonalny masaż. Ciepła woda w basenie wzmaga krążenie krwi i stymuluje wydzielanie endorfin pobudzając naturalne odczucie błogości. Lekkość jaką daje woda znosi ciśnienie w stawach i mięśniach. Masaż poprzez rytmiczny nacisk ukierunkowanej przez dysze wody, uwalnia napięcie, co z kolei przyśpiesza wszelkie naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne zachodzące w naszym ciele. 

Korzystanie z mini basenu ozonowego jest usługą rezerwowaną na wyłączność, a koszt takiej rezerwacji dla 2 osób to jedynie 38 zł za godzinę. Korzystanie z saun i fitness klubu jest wliczone w cenę noclegu.


Fitness & SPA - galeria
Aktualności
Gru
2016
Wesołych Świąt oraz Szczę...
Cały personel Centrum Konferencyjno-Hotelowego SOBOTEL*** życzy wszystkim sta...
Gru
2016
Informacja o godzinach otwarci...
Pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 24.12.2016 roku restauracja i centr...
Paz
2016
OSTATNIE WOLNE MIEJSCA NA BAL ...
Chcieliśmy poinformować wszystkich Państwa, którzy zainteresowani są zabaw...
Paz
2016
Sobotel Hotel & SPA - Graham M...
Już dzisiaj o godzinie 17.00 w naszym hotelu Graham Masterton będzie podpisywa...