Strona główna Oferta - Fitness Klub & SPA
Oferta - Fitness Klub & SPA
Na pierwszym piętrze Centrum Konferencyjno - Hotelowego SOBOTEL znajduje się profesjonalnie wyposażony fitness klub ze sprzętem renomowanej firmy Life Fitness, a także nowoczesne SPA.

ZAPRASZAMY NA CEREMONIE ZAPACHOWE W NASZYCH SAUNACH!!!

Dzień Zapach
Poniedziałek Zielona herbata
Wtorek Pomarańcza
Środa Mentol
Czwartek Świerk
Piątek Bambus
Sobota Kosodrzewina i zioła alpejskie
Niedziela Grejfrut i drzewo sandałowe


W SOBOTEL SPA posiadamy saunę suchą, a także saunarium ziołowe o podwyższonej wilgotności powietrza. Sauny w naszym SPA są oświetlane za pomocą oświetlenia onyxowego, a dwa razy dziennie są w nich prowadzone ceremonie zapachowe. Sauny rozluźniają fizycznie i psychicznie, zmieniają nastrój, zwiększają wydolność organizmu i oczyszczają organizm z zalegających w nim toksyn. Dają poczucie relaksu i są formą rekreacji, wraz z potem z ciała wypływa stres i znikają napięcia mięśni. Wzmacniają organizm i poprawiają jego wydolność. Dla polepszenia efektu pocenia się zalecany jest ciepły prysznic przed wejściem do sauny, wycieranie potu ręcznikiem, picie dużej ilości wody i chłodzenie ciała zimnymi prysznicami pomiędzy seansami.

W naszym SPA posiadamy również 7-osobowy mini basen z hydromasażem renomowanej firmy Hotspring znajdujący się pod gwieździstym niebem, który zapewnia jedność ciepła, ozonoterapię, koloroterapię, muzykoterapię i oczywiście profesjonalny masaż. Ciepła woda w basenie wzmaga krążenie krwi i stymuluje wydzielanie endorfin pobudzając naturalne odczucie błogości. Lekkość jaką daje woda znosi ciśnienie w stawach i mięśniach. Masaż poprzez rytmiczny nacisk ukierunkowanej przez dysze wody, uwalnia napięcie, co z kolei przyśpiesza wszelkie naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne zachodzące w naszym ciele. 

Korzystanie z mini basenu ozonowego jest usługą rezerwowaną na wyłączność, a koszt takiej rezerwacji dla 2 osób to jedynie 38 zł za godzinę. Korzystanie z saun i fitness klubu jest wliczone w cenę noclegu.


Fitness & SPA - galeria
Aktualności
Kwi
2017
Wam wesołych Świąt!!! ...
CAŁY PERSONEL CENTRUM KONFERENCYJNO-HOTELOWEGO SOBOTEL ŻYCZY WSZYSTKIM STAŁYM...
Mar
2017
Kolacja VIP z okazji jubileusz...
Sobotel Hotel & SPA - wczorajsza kolacja VIP z okazji jubileuszu Półmaratonu ...
Mar
2017
Trzymaliśmy Was w napięciu, ...
Mamy przyjemność zaprezentować oficjalny, jubileuszowy plakat 30. Wyścigu Ko...
Lut
2017
Sobotel Hotel & SPA oraz Sport...
Sobotel Hotel & SPA - we współpracy z firmą SportsLab Huzar Bike Academy orga...