Oferta

Fitness Klub & SPA

Oferujemy najwyższej klasy sprzęt siłowy oraz cardio. Jeżeli lubisz przyjazną i kameralną atmosferę - zapraszamy do naszego hotelu SOBOTEL w Sobótce.

Na pierwszym piętrze Centrum Konferencyjno - Hotelowego SOBOTEL znajduje się profesjonalnie wyposażony fitness klub ze sprzętem renomowanej firmy Life Fitness, a także nowoczesne SPA.

W SOBOTEL SPA posiadamy saunę suchą, a także saunarium ziołowe o podwyższonej wilgotności powietrza. Sauny w naszym SPA są oświetlane za pomocą oświetlenia onyxowego, a dwa razy dziennie są w nich prowadzone ceremonie zapachowe. Sauny rozluźniają fizycznie i psychicznie, zmieniają nastrój, zwiększają wydolność organizmu i oczyszczają organizm z zalegających w nim toksyn. Dają poczucie relaksu i są formą rekreacji, wraz z potem z ciała wypływa stres i znikają napięcia mięśni. Wzmacniają organizm i poprawiają jego wydolność. Dla polepszenia efektu pocenia się zalecany jest ciepły prysznic przed wejściem do sauny, wycieranie potu ręcznikiem, picie dużej ilości wody i chłodzenie ciała zimnymi prysznicami pomiędzy seansami.

W naszym SPA posiadamy również 7-osobowy mini basen z hydromasażem renomowanej firmy Hotspring znajdujący się pod gwieździstym niebem, który zapewnia jedność ciepła, ozonoterapię, koloroterapię, muzykoterapię i oczywiście profesjonalny masaż. Ciepła woda w basenie wzmaga krążenie krwi i stymuluje wydzielanie endorfin pobudzając naturalne odczucie błogości. Lekkość jaką daje woda znosi ciśnienie w stawach i mięśniach. Masaż poprzez rytmiczny nacisk ukierunkowanej przez dysze wody, uwalnia napięcie, co z kolei przyśpiesza wszelkie naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne zachodzące w naszym ciele. 

Korzystanie z mini basenu ozonowego jest usługą rezerwowaną na wyłączność, a koszt takiej rezerwacji dla 2 osób to jedynie 78 zł za godzinę. Korzystanie z saun i fitness klubu jest wliczone w cenę noclegu.

Galeria zdjęć